הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כשליש מהמבוגרים שהחלימו מסרטן מדווחים על כאבים כרוניים
25.6.19

כשליש מהמבוגרים שהחלימו מסרטן מדווחים על כאבים כרוניים, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת JAMA. כאב כרוני הוגדר ככאב שהופיע במרבית, או בכל הימים, במהלך ששת החודשים האחרונים.

 

יתר על כן, מבין 4500 המבוגרים שהשתתפו בסקר, 16% ציינו כי סבלו מכאבים כרוניים שהגבילו את פעילויות היום-יום שלהם. נשאלים שהחלימו מסרטן בעצמות, בכליות, בגרון וברחם הדגימו את שכיחות הכאבים הגבוהה ביותר. נשאלים עם רמת השכלה או הכנסה נמוכה, או לא מועסקים, דיווחו אף הם על שכיחות גבוהה יותר.

 

החוקרים סיכמו: "השכיחות של כאבים כרוניים גבוהה בקרב השורדים ממחלת הסרטן, בהשוואה לשכיחות בכלל האוכלוסייה בארה"ב, הנתון מצביע על הצורך הקיים באוכלוסיה הולכת וגדלה זו." לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007