הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ויטמין D אינו מפחית את הסיכון הקרדיווסקולארי
25.6.19

תוספים של ויטמיןD  אינם מפחיתים את הסיכון ל- cardiovascular disease (CVD), אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב- JAMA Cardiology.

 

החוקרים אספו מידע מ- 21 מחקרים שכללו כ- 80,000 נבדקים, מחציתם טופלו בפלסבו. מטרת ה- meta-analysis הייתה לנסות ולהבין האם תוספים של ויטמין D טובים יותר מפלסבו למניעת אירועים קרדיווסקולאריים משמעותיים או להפחתת הסיכון לתמותה מכל סיבה, לאחר שנת מעקב.

 

שיעורי האירועים היו דומים בקרב שתי קבוצות המחקר. החוקרים ציינו מספר מגבלות לאנליזה ובהן כי מרבית המחקרים לא עסקו ב- CVD כמטרת המחקר העיקרית. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007