הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

נשים רבות אינן יודעות כי אלכוהול מהווה גורם סיכון לסרטן השד
23.6.19

מרבית הנשים שהגיעו לבדיקות סקר או בדיקות כלליות לא ידעו כי צריכת אלכוהול מהווה גורם סיכון לסרטן השד, כך מצא מחקר חדש שפורסם ב- BMJ.

 

כ- 200 נשים בריטיות שהגיעו לביצוע בדיקות סקר ממוגרפיות או לבדיקת סימפטומים בשדיים, כמו גם 30 עובדי מערכת הבריאות באתרי הבדיקה, נשאלו לגבי רשימה של גורמי סיכון לסרטן השד. רק 20% מהמטופלות ו- 50% מאנשי הסגל – ציינו כי אלכוהול מהווה גורם סיכון. מבין הנשים שצרכו אלכוהול, היכולת להעריך נכונה את כמות האלכוהול בכל משקה (וכפועל יוצא את רמת הצריכה האישית שלהן) – הייתה נמוכה.

 

כאשר נשאלו הנבדקות מה דעתן על תוספת של הדרכה בת חמש דקות למניעת סרטן לתורים, כשליש ציינו כי היו מעוניינות בכך, אף אחת מהנשים לא ציינה כי לא תופיע לתורים אם הנ"ל יבוצע. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007