הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF מאשר שוב את המלצותיו לבדיקות סקר להמצאות מפרצת באבי העורקים הבטני
23.6.19

ה- U.S. Preventive Services Task Force מאשר את המלצותיו משנת 2014 לביצוע בדיקות סקר להמצאות abdominal aortic aneurysm (AAA). להלן עיקרי הדברים:

 

  • עבור גברים בגילאים 65-75 שלא עישנו מעולם, מומלצת בדיקה חד פעמית של אולטרא סאונד בטני.
  • עבור קבוצה זו, יש להציע בדיקות סקר באופן סלקטיבי בהתבסס על העדפות המטופלים וגורמי הסיכון שלהם, כגון היסטוריה של AAA בקרוב משפחה מדרגה ראשונה.
  • עבור נשים בקבוצות הגיל הללו שלא עישנו מעולם או עם היסטוריה של AAA, אין מספיק ראיות המעידות על היתרונות והסיכונים הכרוכים בביצוע בדיקות סקר.
  • עבור נשים שלא עישנו מעולם וללא היסטוריה משפחתית, בדיקות סקר אינן מומלצות. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007