הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ניתוח לתיקון סטייה במחיצת האף משפר את איכות החיים
23.6.19

ניתוח משפר את איכות חייהם של מטופלים עם סטייה במחיצת האף, אלו תוצאותיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Lancet.

 

במסגרת המחקר ההולנדי חולקו באופן אקראי 200 מבוגרים עם מחיצת אף סוטה, חסימה ואינדיקציה לעבור septoplasty לעבור septoplasty או טיפול לא כירורגי (מעקב, או טיפול תרופתי כגון טיפול מקומי בסטרואידים).

 

לאחר מעקב של שנה, מטרת המחקר העיקרית – ציון איכות החיים הקשור לבריאות – היה גבוה באופן מובהק בקרב המטופלים שעברו טיפול כירורגי, והנ"ל נותר בעינו למשך 24 חודשים. כ- 18%מהמטופלים שעברו ניתוח חוו סיבוכים, לרוב דימום או זיהום. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007