הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר תרופה חדשה לטיפול בילדים חולי סוכרת סוג 2
23.6.19

זריקות של Liraglutide (Victoza) יכולות כעת לשמש לטיפול בסוכרת סוג 2 בקרב ילדים מגיל 10 ומעלה. זו התרופה הראשונה שאינה אינסולין המאושרת לטיפול בילדים במהלך שני העשורים האחרונים, מאז האישור שניתן ל- metformin בשנת 2000.

 

Liraglutide משמשת לטיפול במבוגרים מאז שנת 2010. אישור הטיפול בילדים מבוסס על תוצאותיו של מחקר Phase III שמצא כי ילדים שטופלו ב- Liraglutide הדגימו רמות ממוצעות נמוכות יותר של המוגלובין מסוכרר ורמות גלוקוז בצום, בהשוואה לילדים שטופלו בפלסבו.

 

ה- FDA מציין כי התרופה אינה מיועדת למניעת אירועים קרדיווסקולאריים בקרב ילדים (כפי שהיא מיועדת בקרב מבוגרים) והיא אינה מיועדת לחולים עם סוכרת סוג 1 או diabetic ketoacidosis. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007