הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"כתובתו של אדם חוזה את תוחלת חייו טוב יותר מהגנטיקה שלו"
13.6.19

מה האתגר הגדול של מערכת הרפואה?

 

"הכסף הגדול של המערכת מושקע בטיפול בבעיות לב, סכרת, לחץ דם גבוה וכולסטרול גבוה. הוא מושקע במטופלים שנכנסים ויוצאים כל הזמן מבתי חולים כי מצבם הבריאותי הולך ומדרדר כל הזמן. כלומר, כשאנחנו מדברים על עלות הבריאות והגישה לבריאות, חלק עצום מהמשאבים מוקצה היום לחלק מאוד קטן של האוכלוסייה".

 

איך מתמודדים עם זה?

"צריך לשאול לא איך מרפאים אנשים, אלא איך אנחנו יכולים לגרום לאנשים להיות בריאים. לכן, החזון שלנו הוא בריאות מותאמת אישית (Precision Health), ואנחנו לא מדברים על טיפול רפואי אישי (Precision Medicine), כי המטרה היא לשמור אנשים בריאים.

“בריאות מותאמת אישית צריכה להתמקד בחיזוי, מניעה וריפוי מחלות. סדר הדברים חשוב, כי הדגש חייב להיות מושם על חיזוי ומניעה. עד כה שני המימדים הללו לא קיבלו את הדגש, והמערכת הנוכחית ממוקדת בריפוי מחלות אחרי שהם התפרצו".


 

 

 מאת אדריאן פילוט  

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007