הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

החלטת בג"ץ בעתירה בנושא שילוב מערכת הבריאות בחוק מוסר תשלומים מיום 10/6/19
13.6.19

שלום רב,

 

ביום 10/6/19 התקיים דיון בבית המשפט העליון בעתירת ענף ציוד רפואי וענף התרופות בלשכת המסחר בנושא שילוב מערכת הבריאות בחוק מוסר תשלומים.


בית המשפט הורה למדינה להציג בפניו מה עשתה על מנת להסדיר את שילוב מע' הבריאות בחוק מוסר תשלומים, על מנת לעמוד בדרישות החוק וברוח החוק. וזאת עד ה- 2/12/19.


בית המשפט לא קיבל את טענת המדינה שמשרד הבריאות רשאי להתקין תקנות אלא חייב להסדיר את הנושא, זאת מאחר ומשרדי הבריאות, האוצר והכלכלה התחייבו לכך.


החלטה של בית המשפט צפויה להינתן ב- 17/12/19.

 

מצ"ב ההחלטה לעיונכם >


בברכה, חנה לאידרשניידר,

 

מנהלת תחום ענפי

 

03-5631012

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007