הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Dulaglutide מפחיתה את הסיכון הקרדיווסקולארי בקרב חולי סוכרת סוג 2
13.6.19

Dulaglutide - glucagon-like peptide-1 (GLP-1) receptor agonist, מסייע למנוע אירועים קרדיווסקולאריים בקרב מבוגרים בסיכון גבוה עם סוכרת סוג 2, אלו ממצאיו של המחקר REWIND שפורסם בכתב העת Lancet.

 

כ- 9900 מבוגרים מגיל 50 ומעלה עם רמות hemoglobin A1c של 9.5% ומטה בעודם מטופלים בלפחות שתי תרופות להורדת רמות הגלוקוז, חולקו באופן אקראי לקבלת תוספת של טיפול ב- dulaglutide מלעורי פעם בשבוע (1.5 מ"ג) או פלסבו. הנבדקים חוו בעבר אירוע קרדיווסקולארי והציגו גורמי סיכון קרדיווסקולאריים ידועים.

 

לאורך חציון מעקב של חמש שנים, מטרת המחקר העיקרית – היארעות של אוטם שריר הלב, שבץ, או מוות ממחלה קרדיווסקולארית או מסיבה לא ידועה – אירעה בתדירות נמוכה יותר בקרב המטופלים בתרופה בהשוואה לפלסבו (12.0% מול 13.4%). לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007