הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר לשימוש את משאבת האינסולין השיתופית הראשונה
13.6.19

ה- FDA אישר לשימוש את משאבת האינסולין הראשונה המסוגלת לתקשר עם מערכות שונות לטיפול בסוכרת.

 

ה- Tandem Diabetes Care t:Slim X2 insulin pump - alternate controller enabled (ACE) infusion pump – מסוגלת לספק אינסולין בעצמה או לתקשר באופן דיגיטלי עם מערכות חיצוניות למתן אינסולין, העשויות לכלול טכנולוגיות לניטור המשכי של רמות הסוכר בדם, משאבות ותוכנות שונות.

 

ה- FDA מזהיר כי הסיכונים הכרוכים בשימוש במשאבות אינסולין מסוג ACE עשויים לכלול מועדות לפריצות רשת או מתן מינונים שגויים של אינסולין על רקע אובדן תקשורת בין ההתקנים השונים. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007