הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חיסון נגד Varicella מונע Herpes Zoster בקרב ילדים
13.6.19

ילדים שחוסנו נגד Varicella מדגימים סיכון נמוך באופן משמעותי ללקות ב- Herpes Zoster, בהשוואה לילדים לא מחוסנים. אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Pediatrics.

 

במסגרת המחקר נבדקו נתונים הנוגעים למעל ל- 6 מיליון ילדים בגילאים 0-17 שנים אשר מחציתם חוסנו נגד Varicella. שיעור ההיארעות הכללי של Herpes Zoster עמד על 74 פר 100,000 שנות אדם והשיעור היה נמוך ב- 78% בקרב מחוסנים בהשוואה ללא מחוסנים. יתר על כן, שיעור ההיארעות פחת ב- 72% לאורך תקופת המחקר, כאשר ילדים שחוסנו הוסיפו להדגים סיכון מופחת. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007