הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר התקן ראשון מסוגו לטיפול בכאב בקרב צעירים עם IBS
13.6.19

ה- FDA אישר את ההתקן הרפואי הראשון המיועד להקלה על כאבי בטן פונקציונאליים בקרב צעירים בגילאים 11-18 עם irritable bowel syndrome.

 

ה- IB-Stim, הנמכר עם מרשם בלבד, מופעל על ידי סוללה ומייצר גירוי חשמלי עצבי. ההתקן מיועד לשימוש יחד עם טיפולים אחרים ל- IBS. המכשיר מותקן מאחורי האוזן, שם הוא מייצר פולסים חשמליים בתדר נמוך המגרים סעיפים של עצבים קראניאלים שונים למשך חמישה ימים. לאחר חמישה ימים, ההתקן מוחלף. הטיפול יכול להינתן באופן המשכי למשך עד שלושה שבועות.

 

מחקר שנערך בקרב 50 בני נוער, מצא כי הללו שטופלו במערכת דיווחו על שיפור משמעותי יותר במדדי הכאב לאחר 1, 2 ו- 3 שבועות, בהשוואה להללו שטופלו בהתקן דמה. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007