הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פיתחתם פטנט במסגרת העבודה? יש לנו חדשות רעות עבורכם
30.5.19

האם עובד שמפתח מוצר או שיטה פורצי דרך במסגרת מקום עבודתו יזכה ליהנות מהרווחים של הפיתוח? התשובה ברוב המקרים היא לא. הסיבה לכך היא חוק הפטנטים, שלפיו המצאה של עובד במסגרת מקום העבודה שייכת למעסיק - אלא אם הוסכם אחרת. החוק גם קובע שאם אין הסכם שמתייחס לתמורה שמגיעה לעובד בשל ההמצאה, הוא רשאי לפנות לוועדה שיפוטית מיוחדת ברשות הפטנטים, לענייני פיצויים ותמלוגים, שתחליט בנוגע לתמורה נוספת המבוקשת על ידו, מעבר לשכרו.

 

כתוצאה מכך, עובדים רבים בחברות גדולות במשק חתומים על סעיפים לפיהם השכר והתנאים הנלווים המשולמים להם משקפים את מלוא התמורה לה הם זכאים, וכי לא יהיו זכאים לתמורה נוספת מהחברה עבור השתתפות או נטילת חלק בהמצאות שנרשמות כפטנטים.

 


לידיעה בדה מרקר >>

 

 

מאת אפרת נוימן 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007