הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מנכ"ל כללית: "הנוסחה החדשה של ליצמן רק מסיטה גירעונות בין הקופות"
30.5.19

הסערה סביב הנוסחה החדשה להקצאת משאבי סל הבריאות לקופות החולים שגיבש משרד הבריאות מסרבת לשקוט. אחרי ההתנגדות של מאוחדת לשינוי בנוסחה (המכונה קפיטציה), הגיע תורה של הקופה הגדולה במדינה, כללית, המספקת שירותי בריאות לכ־54% מהמבוטחים.

 

"הגירעון של קופות החולים לפני התמיכות בהסכמי הייצוב עומד על מיליארדי שקלים", כותב מנכ"ל כללית פרופ' אהוד דודסון בחוות הדעת שחיברה הקופה בתגובה לשינויים המוצעים, שנחשפו ב"כלכליסט" באפריל האחרון. לדברי דודסון, השחיקה השיטתית והמתמשכת של מקורות הסל מאיינת את מטרתה של נוסחת החלוקה החדשה.

 


 

 

 מאת אדריאן פילוט

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007