הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדינות בארה"ב ימנעו טיסתם של חולי חצבת
30.5.19

חמש מדינות בארה"ב מייעצות לגורמים הרשמיים במערכת הבריאות למנוע מחולי חצבת לעלות על מטוסים.

גורמים רשמיים יוכלו לבקש מה- CDC להכניס חולי חצבת ידועים לרשימת אסורי הטיסה ולמנוע מהם מלעלות על כלי טייס. שמונה אנשים שקיבלו אזהרות רשמיות בניו-יורק, קליפורניה, אילינוי, אוקלאהומה וושינגטון ביטלו את טיסותיהם המתוכננות.

 

עד כה השנה, 940 אמריקאים נדבקו בחצבת, 60 איש בשבוע האחרון. העיר ניו-יורק דיווחה על 523 מהמקרים הללו. מיין וניו-מקסיקו הצטרפו לרשימת 26 המדינות שדיווחו על תחלואה בחצבת.

 


 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007