הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פגיעה בראיה מגבירה את הסיכוי לדעיכה קוגניטיבית
30.5.19

מגבלות פונקציונאליות הנובעות מדעיכה קוגניטיבית נפוצות פי שלוש בקרב מבוגרים עם פגיעה בראיה, כך מדווח ה- MMWR.

 

200,000 מבוגרים מגיל 45 ומעלה החיים במסגרת הקהילה נשאלו האם חוו הידרדרות בראיה או חשו פגיעה קוגניטיבית במהלך השנה האחרונה. הללו שדיווחו על דעיכה קוגניטיבית נשאלו האם חשו במגבלת תפקוד מחוץ לבית המגורים.

 

לאחר תקנון לגורמים דמוגרפיים ועישון, מגבלה פונקציונאלית על רקע דעיכה קוגניטיבית הייתה נפוצה יותר בקרב הלוו שדיווחו על פגיעה בראיה בהשוואה לנבדקים שלא דיווחו על פגיעה שכזו (18% מול 4%).

 


 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007