הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התירוצים יוצאים לאור: טבע נאלצת לחשוף כיצד הסתבכה העסקה במקסיקו
28.5.19

איך מאבדים 2.3 מיליארד דולר ברכישה הכושלת של חברת התרופות המקסיקנית רימסה? לפי חברת התרופות טבע, מדובר היה כנראה בכוח עליון שלא היה ביכולתה לצפות או למנוע אותו.

 

טבע הגישה אתמול לבית המשפט המחוזי מחוז מרכז תגובה לבקשה לתביעה נגזרת שהוגשה נגדה, נגד נושאי משרה בה בעבר ובהווה ונגד סיטיגרופ, הגוף שייעץ לה פיננסיתברכישה של רימסה. בתגובתה משרטטת טבע את מסלול הנפילה שלה בעסקה לרכישת חברת הגנריקה המקסיקנית, שהתגלתה בדיעבד כמעשה הונאה מורכב ומתוחכם. זאת, לדברי טבע, תוך שרימסה הציגה לה מצג שווא שהיה תרמית אחת גדולה, עם אישורים מפוברקים לתרופות ובכירים שעסקו לכאורה בטשטוש ובידוי ראיות.

 


 

 

 מאת חזי שטרנליכט

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007