הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

איפה תרצו לעבור את הניתוח? הקופה שמציעה את המבחר הגדול ביותר של בתי חולים
28.5.19

חליתם, נפצעתם - ואתם זקוקים לניתוח או לטיפול מורכב. האם אתם יודעים באיזה בית חולים ציבורי תוכלו לבחור לעבור את ההליך הרפואי? לא יהיה זה הימור פרוע לקבוע שרוב הציבור לא יודע להשיב על השאלה הזאת בלי לבדוק במעמקי אתר האינטרנט של קופת החולים. ואולם חשוב לדעת שלכל קופת חולים יש "הסדרי בחירה", כלומר - רשימת בתי חולים שאיתם היא קשורה בהסכמים ואליהם היא מפנה את המבוטחים שלה.

 

בתי החולים שבהסדר הם אלה שמבוטח יכול לבחור מהם לצורך קבלת שירותים מוזמנים מראש (אלקטיביים), כמו ניתוח מעקפים, בדיקת MRI וכו'. לעומת זאת, כאשר בית החולים אינו כלול ברשימה, הקופה יכולה לסרב לבקשת המבוטח להישלח אליו.

 


לידיעה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007