הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר בדיקה חדשה לאיתור נוגדנים לנגיף הזיקה
28.5.19

ה- FDA פרסם הודעה רשמית כי אישר את הבדיקה הראשונה שתוכננה לאתר נוגדנים לנגיף הזיקה. בעבר, אושר השימוש בבדיקות לאיתור נוגדנים רק במקרי חירום.

 

ה- ZIKV Detect 2.0 IgM Capture ELISA מיועדת לשימוש בקרב מטופלים המציגים סימפטומים המתאימים לזיהום בזיקה או העומדים בקריטריונים האפידמיולוגים שהוגדרו על ידי ה- CDC לזיהום בזיקה, כולל ביקור בעת האחרונה באזור בו קיימת הדבקה פעילה בנגיף.

 

הסוכנות מציינת כי תוצאות הבדיקה עשויות להיות שליליות עבור דגימות שנאספו לפני יום 4 לאחר הופעת הסימפטומים או לאחר שנסגר חלון הזמן לאבחנת IgM ולכן הבדיקה אינה שוללת לחלוטין זיהום בנגיף, בעבר או בהווה.

 


 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007