הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA אישר את הבדיקה הראשונה להמצאות Chlamydia ו- Gonorrhea בדגימות שניטלו לא מאיברי המין
28.5.19

ה- FDA אישר את הבדיקה הראשונה להמצאות Chlamydia ו- Gonorrhea בדגימות הניטלות מהגרון ומהרקטום.

 

ה- Aptima Combo 2 Assay וה- Xpert CT/NG אושרו בעבר לבדיקת דגימות שניטלו מהצוואר הרחם, מהרחם ומהוגינה.

 

במסגרת הליך האישור בחן ה- FDA מידע קליני שנאסף במחקר חתך שנערך במספר אתרים וכלל מעל ל- 2,5000 נבדקים. המחקר העריך את הדיוק הדיאגנוסטי של בדיקות המבוססות nucleic acid amplification לאיתור Neisseria gonorrhoeae ו-Chlamydia trachomatis  בדגימות שנלקחו מהגרון ומהרקטום. תוצאות המחקר הדגימו כי הבדיקות החדשות בטוחות ויעילות למטרתן.

 


 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007