הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עלייה בשיעור האבחנות של סרטן מתקדם במעי הגס בקרב מבוגרים מתחת לגיל 50
28.5.19

עלייה בשיעור האבחנות של סרטן מתקדם במעי הגס נצפית בקרב מבוגרים בגילאי הארבעים, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת JAMA.

 

החוקרים זיהו כמעט 30,000 מקרים של סרטן המעי הגס שאירעו בקרב בני 40-49 מתשעה אזורים בארה"ב בין השנים 1975-2015. באופן כללי, נצפתה ירידה בשיעור האבחנות בין השנים 1975 ו- 1995, אך לאחר מכן נצפתה עלייה חדה. העלייה השנתית הממוצעת הגבוהה ביותר הייתה עבור הימצאות גרורות, 2.9% (מנגד, הימצאות סרטן מקומי גדלה בפחות מ- 1.5% פר שנה).

 

יתר על כן, שיעור הגרורות של סרטן המעי הגס גדל באופן מובהק בין השנים 1990-1994 ו- 2011-2015, מ- 22% ל- 27%, בעוד ששיעור ההימצאות של מחלה מקומית לא השתנה.

 


 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007