הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מבית מרקחת קטן ל-2 טונות קנאביס בכספת: כך התעשר דדי סגל
26.5.19

לא רחוק מאזור "כספומטי הסמים" בלוד, כינוי לנקודות מכירה של סמים, פועל מפעל לייצור ושיווק מוצרי קנאביס של חברת פנאקסיה. בכספות של החברה מצויים כ–2 טונה קנאביס רפואי. המפעל צמוד לשלושת עסקיה האחרים של משפחת סגל, מייסדת פנאקסיה: לומינרה, חברה בתחום זריקות למילוי קמטים; טרי אוף ליף, המייצרת תרופות ללא מרשם; ופרודנטיקס, המייצרת שתלים דנטליים. אסיפת בעלי המניות של השלד הרודיום אישרה אתמול את המיזוג עם פנאקסיה לפי שווי של 570 מיליון שקל. התנאי ההכרחי למיזוג היה שבקופת הרודיום לפני המיזוג אמורים היו להיות 16 מיליון שקל לפחות. לפני שבוע חתמה פנאקסיה על הסכם עם משקיעים פרטיים, שבו ייכנסו 17.5 מיליון...

 


לידיעה בדה מרקר >>

 

 

מאת שלי אפלברג

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007