הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

צעירות שילדו המשתמשות באמצעי מניעה ארוכי טווח נוטות שלא להשתמש בקונדומים
26.5.19

צעירות שילדו המשתמשות ב- long-acting reversible contraception (LARC) מציגות סיכוי נמוך במחצית להשתמש גם בקונדומים, זאת בהשוואה לצעירות המשתמשות בסוגים אחרים של אמצעי מניעה הורמונאליים, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת JAMA Pediatrics.

 

חוקרי ה- CDC ניתחו את דפוסי השימוש בקונדומים בקרב כ- 2100 צעירות שילדו ודיווחו על שימוש ב- LARC (התקנים תוך רחמיים, שתלים) ובקרב 3400 שהשתמשו באמצעים אחרים (אמצעי מניעה אוראליים, patch, טבעת וגינאלית, זריקות של medroxyprogesterone acetate).

 

רק 18% מהצעירות שהשתמשו ב- LARC דיווחו על שימוש בקונדומים, בהשוואה ל- 36% מהצעירות שהשתמשו בשיטות הורמונאליות אחרות.

 

 


 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007