הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מרבית המשתמשים בסיגריות אלקטרוניות מעוניינים להפסיק
26.5.19

מרבית המשתמשים בסיגריות האלקטרוניות מדווחים כי הם רוצים להפסיק, כך על פי מחקר חדש המתפרסם ב- Nicotine & Tobacco Research.

 

סקר שכלל כמעט 1800 איש שהשתמשו באופן קבוע בסיגריות אלקטרוניות, מצא כי מעל למחצית מהנשים עדיין עישנו גם סיגריות רגילות – כמעט שני-שליש ציינו כי הם מעוניינים להפסיק להשתמש בסיגריות האלקטרוניות בעתיד. מהללו, שני-שליש תכננו להפסיק בשנה הבאה.

 

כרבע מהמשתמשים בסיגריות האלקטרוניות ציינו כי ניסו להפסיק בשנה החולפת. חלק ציינו כי פנו לעזרה והשתמשו באמצעי הגמילה המאושרים על ידי ה- FDA על מנת לנסות להיגמל.

 

החוקרים ציינו: "לאור העובדה כי השימוש בסיגריות האלקטרוניות הופך פופולארי יותר ויותר וכי מרבית המשתמשים בהתקנים הללו מעוניינים להיגמל, יש לסייע במאמצים הללו היות וניסיונות הגמילה עשויים להיתקל בקשיים מסוימים."

 


 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007