הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

דו"ח: ישראל מובילה בשיעור העלייה בצריכת אופיאטיים
23.5.19

שיעור הגידול בשימוש בחומרים אופיאטיים ממכרים בישראל היה הגבוה ביותר בארצות המערב, כך עולה מדו"ח מיוחד שפרסם ארגון ה־OECD בסוף השבוע האחרון סביב מה שכבר הוגדר כאחת המגיפות המסוכנות ביותר בעולם המערבי. אופיאטיים הם חומרים בתרופות לטיפול בכאבים כרוניים ונחשבים לממכרים מאוד.

 

"על הממשלות לטפל במגפה האופיואיטית כאל משבר בריאות ציבור ולשפר את הטיפול, הטיפול המונע והתמיכה באנשים המשתמשים באופיאטיים בצורה לא נכונה", נכתב. עוד עולה ממנו כי שיעור התמותה ממנת יתר, כתוצאה מהזינוק במרשמים, לרבות שימוש מופרז של אופיאטיים לטיפול בכאב (וגם כתוצאה מסחר בסמים) - עלה.

 


 

 

 מאת אדריאן פילוט 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007