הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שינויים בהמלצות לטיפול באסטמה קלה?
23.5.19

שני מחקרים חדשים עשויים להביא לשינוי באופן בו ניתן טיפול לאסטמה קלה. הממצאים הוצגו ב- American Thoracic Society International Conference ופורסמו ב- New England Journal of Medicine

 

המחקר הראשון מצא כי טיפול ב-budesonide-formoterol  שניתן לפי הצורך, היה יעיל יותר מטיפול ב- albuterol לפי הצורך – ולא היה שונה משמעותית מטיפול תחזוקה ב- budesonide פלוס albuterol במידת הצורך, למניעת התלקחות של אסטמה בקרב מבוגרים עם מחלה קלה.

 

המחקר השני מצא כי מרבית המטופלים מגיל 12 ומעלה, עם אסטמה קלה ועקשנית הגיבו באופן דומה ל-  mometasone (inhaled glucocorticoid), ו- tiotropium (long-acting muscarinic antagonist [LAMA]) בהשוואה לפלסבו.

 


 לידיעה >>

 

 לידיעה >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007