הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

צריכת מזונות אולטרא-מעובדים מובילה לצריכת קלוריות גבוהה יותר
23.5.19

 דיאטה עשירה במזונות אולטרה מעובדים מובילה לצריכת קלוריות גבוהה יותר ולעלייה במשקל, בהשוואה לדיאטה עשירה במזונות לא מעובדים, אלו מסקנותיו של מחקר קטן שפורסם בכתב העת Cell Metabolism.

 

עשרים מבוגרים חולקו באופן אקראי לעקוב אחר דיאטה עתירה במזונות אולטרה מעובדים או לדיאטה עשירה במזונות לא מעובדים. לנבדקים סופקו שלוש ארוחות וחטיפים במידה כפולה מהדרוש לשמירה על משקלם והתאפשר להם לאכול כפי שרצו. הדיאטות דמו במונחים של צריכת קלוריות ו- macronutrients אך היו שונות במונחים של סוכרים מוספים, סיבים לא מסיסים ושומנים רוויים. לאחר שבועיים הנבדקים החליפו את הדיאטה.

 

בעוד שהנבדקים שדבקו בדיאטה העשירה מזונות אולטרה מעובדים צרכו 508 קלוריות יותר פר יום בהשוואה לנבדקים שדבקו בדיאטה הלא מעובדת, הם אף צרכו כמות גדולה יותר של פחמימות ושומנים. הנבדקים עלו 0.9 ק"ג בשלב שבו צרכו את הדיאטה הראשונה ואיבדו מידה דומה ממשקלם בעודם צורכים את הדיאטה השנייה.

 


 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007