הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מומחים: אין צורך לטפל בהיפותירואידיזם תת קליני
21.5.19

אין לתת הורמונים תירואידלים למבוגרים הסובלים מהיפותירואידיזם תת קליני, כך על פי ההנחיות החדשות המתפרסמות ב- BMJ.

 

ההמלצות המוגדרות כ"חזקות" נוגעות למטופלים עם רמות גבוהות של thyroid-stimulating hormone  (אך עדיין מתחת ל- 20 mIU/L) ורמות תקינות של thyroxine בשתי בדיקות עוקבות ומעלה. המטופלים עשויים להציג סימפטומים קלים עד בינוניים.

 

ההמלצות מתבססות על meta-analysis שנערכה בשנת 2018 ומחקר גדול שנערך ב- 2017. הפאנל המייעץ סיכם כי אין כל יתרונות ברורים לטיפול בעוד שלא ניתן להתעלם מהנזקים הפוטנציאליים – כולל עלייה בסיכון לתמותה.

 

ההנחיות אינן נוגעות לנשים המנסות להרות. יתר על כן, הן אינן נוגעות למטופלים הסובלים מסימפטומים חמורים או למבוגרים מתחת לגיל 30.


 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007