הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Bacteriophages לטיפול בזיהומים עמידים לתרופות
14.5.19

"קוקטייל" של שלושה bacteriophages, המסוגלים להדביק ולקטול חיידקים, נמצא יעיל לטיפול בזיהום של mycobacterium עמיד לאנטיביוטיקה, כך מפרסם כתב העת Nature Medicine.

 

החולה, מתבגר בריטי עם cystic fibrosis וזיהום מפושט של M. abscessus עבר השתלת ריאות, אך הזיהום נותר. החוקרים מאוניברסיטת פיטסבורג, זיהו שלושה phages המסוגלים לתקוף את הזנים המזהמים. שניים מהם הונדסו כך שיעילותם תגדל.

 

שילוב של שלושת ה- phages ניתן באינפוזיה לחולה מדי 12 שעות ולמשך 32 שבועות, ודגימות סרום וכיח שניטלו ממנו העידו כי האורגניזם נעלם בתוך ימים ספורים. הנער אף קיבל טיפול מקומי של phage לאחר החודש הראשון. לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007