הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קור שולץ טובע עמוק יותר בבוץ המשפטי שירש מקודמיו בטבע
12.5.19

חברת התרופות הישראלית טבע(14.360.76%)שוב ניצבת בפני משוכה משפטית. בתביעה שהוגשה נגדה ונגד חברות פארמה נוספות, בהן מיילן ופייזר, היא מתוארת כמי שעומדת במרכזה של קנוניית העלאת המחירים מצד יצרניות תרופות גנריות.

 

התביעה, נגד יותר מתריסר מנהלים בהווה ובעבר של חברות תרופות בארה"ב, הוגשה על ידי התובע במדינת קונטיקט, ויליאם טונג, ואליה הצטרפו תובעים כלליים ביותר מ־40 מדינות בארה"ב. התביעה שהוגשה אחרי חקירה שנמשכה חמש שנים, מתייחסת לתקופות כהונתם של המנכ"לים לשעבר, ג'רמי לוין וארז ויגודמן. לפי כתב התביעה, טבע נמצאת כאמור במרכז הקנוניה, לאחר שבמשך 19 חודשים מ־2013 ועד 2015 היא העלתה משמעותית את מחיריהן של 112 תרופות גנריות ותיאמה עם מתחרותיה מחירים של לפחות 86 תרופות. בחלק מהמקרים מדובר בהעלאת מחירים של יותר מ־1,000%.  

 


לידיעה בכלכליסט >>

 


 

מאת חזי שטרנליכט

 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007