הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קונגו: מעל ל- 1000 מקרי מוות כתוצאה מהתפרצות נגיף ה- Ebola
12.5.19

התפרצות ה- Ebola במזרח הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו גבתה 1008 קורבנות מאז הוכרזה באוגוסט 2018, כך על פי דיווחים עדכניים.

 

בכירים ב- Health Emergencies Programme של ה- World Health Organization ציינו כי עוינות כלפי צוותי הרפואה מעכבת את מתן הטיפול ומאמצי החיסון של האוכלוסייה המקומית וכי צפוי תרחיש אפשרי בו המחלה תוסיף להתפשט.

 

עד כה, מעל ל- 100,000 איש קיבלו את החיסון הניסיוני נגד אבולה. ה- WHO מתכנן להרחיב את תוכנית החיסונים בשבועות הקרובים, כאשר החיסון החדש יאושר.

 


 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007