הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פורסמו הנחיות חדשות לטיפול ב- Tourette Syndrom ובהפרעות אחרות הכוללות טיקים
12.5.19

ה- American Academy of Neurology פרסמה הנחיות חדשות להערכה וטיפול בטיקים בקרב מטופלים עם תסמונת Tourette והפרעות אחרות הכוללות טיקים. ההמלצות מנחות מתי לפנות לקבלת טיפול ולאופי הטיפול המומלץ.

 

להלן עיקריהן:

 

  • טיפול התנהגותי מקיף מומלץ כטיפול ראשוני לטיקים.
  • יש להפנות מטופלים עם Tourette המקבלים קנביס למעקב רפואי שיבחן את יעילות הטיפול והיארעות תופעות לוואי. בהסתמך על החוקים המקומיים, ניתן לשקול טיפול בקנביס עבור מטופלים שאינם מגיבים כראוי לטיפולים אחרים.
  • במקרים חמורים ניתן לשקול טיפול בגירוי מוחי עמוק.

 

 


 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007