הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA בוחר להשאיר בשוק את שתלי השד בעלי מרקם
12.5.19

ה- FDA הודיע בשבוע שעבר כי החליט להשאיר את ה- textured breast implants בשוק, זאת בעודו מוסיף את איסוף ראיות הנוגעות לקשר בין השימוש בהם לבין היארעות של anaplastic large-cell lymphoma.

 

בהצהרה שפרסמה הסוכנות נמסר כי "נכון להיום, ה- FDA אינו מאמין כי על בסיס המידע הקיים ניתן לקבוע כי ההתקנים עומדים בסטנדרטים המגדירים צורך להוצאתם מהשוק, על פי ה- Federal Food, Drug and Cosmetic Act."

 

הסוכנות ציינה כי בעוד שלמרבית הנשים שפיתחו lymphoma הקשורה לשתלי שד יש textured implants, קיימים מקרים מאובחנים בקרב נשים עם שתלים בעלי פני שטח חלקים ודיווחים רבים שאינם כוללים את מאפייני פני השטח של השתלים בעת האבחנה.

 

שתלים בעלי מרקם פני שטח כוללים פחות מ- 10% משתלי השד שנמכרו בארה"ב בשנת 2018.

 


 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007