הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר



כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ראש היחידה לקנאביס רפואי: "מדיקליזציה, לא ליגליזציה"
7.5.19

“קנאביס הוא תחום חשוב בהיבטים הרפואיים” - כך אמר יובל לנדשפט, ראש היחידה לקנאביס רפואי במשרד הבריאות (יק"ר), בכנס הקנאביס של כלכליסט שנפתח הבוקר (ב').

 

לדברי לנדשפט, היחידה הוקמה לפי החלטת ממשלה, לצורכי ניתוח רפואי ומחקר. "היק”ר הוקם כשהיה ברור לנו שחייבים כאן מקצוענות - זה לא עולם של האנשים הישנים שמדברים על צמח פלאי, אנחנו עולם הפארמה. ממשלת ישראל קבעה שמדובר על מדיקציה ולא ליגליזציה".

 


לידיעה בכלכליסט >>

 

 

מאת תומר הדר

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007