הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ויטמין D לטיפול בסרטן?
7.5.19

שני מחקרים חדשים ניסו להעריך האם קיימת קורלציה בין רמות ויטמין ה- D והפרוגנוזה של מחלת הסרטן.

מחקר שנערך ביפן כלל 147 מטופלים עם סרטן בדרכי העיכול שעברו טיפול כירורגי וחולקו באופן אקראי לקבלת 2000 IU של vitamin D3 או פלסבו מדי יום. לאורך חציון מעקב של 3.5 שנים לא נמצא כל הבדל בשיעורי ההישרדות של הנבדקים.

 

מחקר אמריקאי שכלל 139 מטופלים עם סרטן גרורתי במעי הגס שעברו טיפול כימותרפי וחולקו באופן אקראי לקבלת מינון גבוה - 4000 IU או מינון נמוך "סטנדרטי" - 400 IU של vitamin D3, לא מצא כל הבדל מובהק סטטיסטית בשיעורי ההישרדות בין שתי קבוצות המטופלים.

 


 למחקר >>


 למחקר >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007