הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA אישר את החיסון הראשון ל- Dengue
7.5.19

ה- FDA אישר לשימוש בארה"ב את החיסון הראשון למניעת מחלת Dengue. Dengvaxia מאושר לשימוש ב- 19 מדינות אחרות ובאיחוד האירופי.

 

החיסון החי המוחלש מיועד למניעת זיהומים בכל ארבעת הסרוטיפים של Dengue והוא מיועד לאנשים בגילאים 9-16 שנים, עם היסטוריה מאושרת מעבדתית של זיהום, או החיים באזורים אנדמיים כגון סמואה, גואם, פורטו-ריקו ואיי הבתולה. בקרב המטופלים הללו, החיסון יעיל ב- 76% למניעת מחלה המלווה בסימפטומים.

 

החיסון אינו מיועד לאנשים ללא זיהום קודם בדנגי. תחלואה ראשונה נוטה להיות קלה בעוד שתחלואה שניה עשויה לגרום לסימפטומים קשים יותר. אם אדם שלא חלה בעבר מקבל את החיסון, החיסון פועל באופן דומה למחלה הראשונה והמחוסן עדיין יימצא בסיכון לזיהום שני וחמור.

 

החיסון ניתן בשלוש זריקות בחודשים 0, 6 ו- 12.

 

 


 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007