הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את שיווקו של התקן המחמם אך לא שורף טבק
5.5.19

ה- FDA אישר את שיווקה של ה- IQQS system התקן הפועל על סוללה ומחמם מקלונים ממולאים טבק לשחרור אדי ניקוטין אך ללא שריפת הטבק.

 

הסוכנות ציינה כי המוצר מייצר כמות נמוכה או רמות נמוכות של רעלנים בהשוואה לסיגריות נדלקות. הסוכנות הוסיפה: "אין זה אומר כי המוצרים הללו בטוחים או מאושרים על ידי ה- FDA, כל מוצרי הטבק עשויים להזיק ולגרום להתמכרות ולכן אינם מומלצים."

 

מערכת ה- IQQS מקיימת את ההגדרות הפדראליות לסיגריות ולכן תהיה חייבת לעקוב אחר הרגולציות של ה- FDA. בעיקר ציינה הסוכנות כי היא תוודא שהחברה המייצרת תעמוד בהגבלות למניעת החשיפה והגישה של צעירים למוצר.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007