הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ערך אבחנתי דומה לבדיקות eGFR בקרב קשישים
5.5.19

ארבע המשוואות של estimating glomerular filtration rates (eGFR) מדגימות ערך אבחנתי דומה בקרב קשישים, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- JAMA Internal Medicine.

 

לאור ספיקות כי המשוואות הבסיסיות הקלאסיות המבוססות על מדידת רמות ה- (creatinine (CKD-EPI מדגימות תוצאות מדויקות בקרב קשישים, השוו החוקרים את השימוש בהן מול השימוש בשלוש משוואות חדשות: Lund-Malmo Revised, Full Age Spectrum, Berlin Initiative Study. כל הארבע הושוו גם עם מדד הזהב המבוסס על פינוי אינסולין, בקרב כ- 2200 מטופלים בגילאים 65-90 עם חשד או אבחנה של מחלת כליות.

 

החוקרים סיכמו כי ה- CKD-EPI "לא היו טובות יותר או פחות מהמשוואות החדשות."

 


 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007