הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לא רק באירלנד: שלטונות המס בארה"ב תובעים מפריגו 843 מיליון דולר
2.5.19

מניית פריגו (17,500 +0.98%נופלת ב-9% ומאבדת 645 מיליון דולר משווייה לאחר שהחברה דיווחה על קבלת הודעה מרשות המסים האמריקאית (IRS), שלפיה היא פותחת מחדש את הדו"חות שהגישה החברה הבת של פריגו -Athena Neurosciences  - בין 2011 ל-2013. IRS הגישה לפריגו שומה מתוקנת על סכום של 843 מיליון דולר. סכום זה כולל תשלומי מס נוספים וקנס של 40%.

 

התביעה מתייחסת לתחשיבים שהגישה אתנה ל-IRS כשעוד היתה בבעלותה של החברה האירית(אלאן) Elan . על פי השומה המתוקנת, אלאן שילמה לאתנה נוירוסיינסס תמלוגים קטנים מדי על הזכות להשתמש בקניין הרוחני שפיתחה אתנה. הקניין ברוחני המדובר היה הבסיס לפיתוח התרופה Tysabri לטיפול בטרשת נפוצה, ששווקה במשותף על ידי חברת אלאן האירית וחברת ביוג'ן איידק. השימוש לכאורה במחירי העברה מעוותים נועד "להסיע" את הרווח משיווק טיסברי לאירלנד, שבה נהוג שיעור מס חברות של 12.5% שנמוך משמעותית בהשוואה לשיעור מס חברות של 35% שחל בארה"ב, לפני רפורמת המסים של טראמפ.

 


לידיעה בדה מרקר >>

 

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007