הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Alirocumab אושרה למניעה שניונית של אירועים קרדיווסקולאריים
2.5.19

ה- FDA מרחיב את אינדיקציות השימוש בתרופה alirocumab (Praluent). ה- proprotein convertase subtilisin/kexin type 9 (PCSK9) inhibitor מאושרת כעת גם להפחתת הסיכון לאוטם שריר הלב, שבץ ותעוקת חזה לא יציבה הדורשת אשפוז, בקרב מבוגרים הסובלים ממחלה קרדיווסקולארית לא יציבה.

 

במסגרת המחקר ODYSSEY OUTCOMES חולקו אקראית כ- 19,000 מבוגרים עם סינדרום כלילי חריף לקבלת alirocumab או פלסבו (בנוסף לסטטינים) מדי שבועיים. לאחר חציון של 2.8 שנות מעקב,שיעור ההיארעות של תמותה ממחלת לב כלילית, אוטם לא קטלני בשריר הלב, שבץ איסכמי, או תעוקת חזה לא יציבה הדורשת אשפוז היה נמוך יותר בקרב המטופלים ב- alirocumab (9.5% מול 11.1%).

 

התרופה אושרה בעבר לטיפול במבוגרים עם hyperlipidemia ראשונית.

 


 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007