הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מכבי מצטרפת למאוחדת ודורשת לפתוח את הסכם הייצוב שלה
18.4.19

קופות החולים מאסו בשיטת התקצוב בחסר: בעקבות הגירעון החריג שנחשף בתחילת השבוע בקופת חולים מאוחדת, יצאה הקופה בדרישה לפתוח את הסכם הייצוב (הסכם הסיוע הממשלתי) שעליו חתמה בסוף 2018. ל"כלכליסט" נודע כי כעת קופת חולים מכבי דורשת גם היא לפתוח את ההסכם. גם בקופת חולים כללית הביעו חשש שעמידה בתנאי הסכם הייצוב ב־2019 תהיה כמעט בלתי אפשרית, אך מתכוונים לעמוד בהסכם, על אף שהדבר נראה כמשימה כמעט בלתי אפשרית. לידיעה בכלכליסט >>

 

 

מאת אדריאן פילוט

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007