הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ארה"ב: שיעור מקרי החצבת קפץ ב- 20% בשבוע אחד
18.4.19

שיעור מקרי החצבת המאושרים לשנת 2019 בארה"ב, עלה מ- 465 ל- 555, עלייה של 20%, כך על פי מידע חדש שפרסם ה- CDC.

 

עשרים מדינות דיווחו עד כה על מקרי תחלואה, כאשר לרשימה נוספה מדינת מרילנד.

 

שיעור המקרים השנה מתקדם במהירות לעקיפת 667 המקרים שאושרו בשנת 2014 – השנה הגרועה ביותר מאז הוכרזה הכחדת החצבת בשנת 2000.

 

הנתונים תואמים לעלייה הגלובלית בשיעור התחלואה במחלה. ה- World Health Organization דיווח על 112,000 מקרים ברבעון הראשון של שנת 2019, עלייה של פי ארבע בהשוואה לרבעון הראשון של שנת 2018.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007