הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Canagliflozin מפחיתה את הסיכון הכלייתי והקרדיווסקולארי בקרב החולים בסוכרת סוג 2
18.4.19

ה- sodium-glucose cotransporter 2 (SGLT2) inhibitor, Canagliflozin מפחית את הסיכון הכלייתי והקרדיווסקולארי בקרב החולים בסוכרת סוג 2, כך על פי מחקר שמומן על ידי התעשייה ופורסם בכתב העת New England Journal of Medicine.

 

כ- 4400 מבוגרים החולים בסוכרת סוג 2 ומחלת כליות כרונית חולקו באופן אקראי לקבלת 100 מ"ג של canagliflozin אוראלי או פלסבו מדי יום. כל הנבדקים קיבלו מינון קבוע של angiotensin-converting enzyme inhibitor או angiotensin-receptor blocker.

 

לאחר חציון מעקב של 2.6 שנים, שיעור מטרת המחקר העיקרית - end-stage kidney disease, הכפלה של רמות הקריאטינין בסרום, או תמותה מגורם כלייתי או קרדיווסקולארי – היה נמוך באופן מובהק בקרב המטופלים ב- canagliflozin בהשוואה לפלסבו (43 מול 61 פר 1000 שנות אדם). יתר על כן, שיעור האירועים הכלייתיים כולל - end-stage kidney disease, הכפלת רמות הקריאטינין, או מוות מגורם כלייתי, היה נמוך באופן מובהק בקרב המטופלים ב- canagliflozin (27 מול 40), כמו גם שיעור ההיארעות של אוטם שריר הלב, שבץ ומוות מסיבות קרדיווסקולאריות (39 מול 49).

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007