הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את התרופה Romosozumab לטיפול ב- osteoporosis
18.4.19

Romosozumab (המשווקת כ- Evenity) אושרה לטיפול בנשים במנופאוזה החולות ב- osteoporosis ומצויות בסיכון גבוה ללקות בשברים, ועבור נשים שאינן יכולות לסבול טיפולים אחרים. ה- FDA מציין כי עקב תופעות לוואי קרדיווסקולאריות חמורות שנצפו במסגרתו של מחקר אחד בתרופה – כולל סיכון מוגבר לתמותה מסיבות קרדיווסקולאריות – אין לרשום אותה למטופלות שחוו אוטם בשריר הלב או שבץ במהלך השנה האחרונה.

 

הנוגדן החד שבטי מגביר את יצירת העצם.

 

שני מחקרים מצאו כי הטיפול ב- romosozumab הפחית את הסיכון לשברים בחוליות ב- 73%, בהשוואה לפלסבו ו- denosumab, וב- 50%, בהשוואה ל- alendronate.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007