הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

יעלה לה בבריאות: כך סונדלה הממשלה הבאה
11.4.19

לרגע היה נראה שמערכת הבחירות הנוכחית מביאה סוג של עדנה למערכת הבריאות. לפתע, מצב המחלקות הפנימיות היה הנושא הלוהט בדיונים הפוליטיים; החולים שממתינים שעות במיון ובמסדרונות כיכבו במהדורות החדשות; והעיתונים התמלאו סיפורים על צוותים רפואיים קורסים ועל תפוסה לא אנושית. בכירים במערכת קראו לציבור להדיר רגליו מבתי החולים, המלה "קריסה" התחילה לחלחל לשיח על מערכת הבריאות - והלחץ על הממשלה גבר. ואז הגיעו הטילים, החקירות והצוללות, ונדמה היה שהנושא נדחק מעט מסדר היום הציבורי. ראש הממשלה, בנימין נתניהו, חזר לאזור הנוחות שלו: הסוגיות המדיניות והביטחוניות, ההתנגחות האישית ביריביו, הביקורים בחו"ל ועוד. הטענות...

 


לידיעה בדה מרקר >>

 

 

מאת רוני לינדר 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007