הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

גם לא מעשנים מצויים בסיכון ללקות ב- COPD
11.4.19

כ- 2% מהמבוגרים האמריקאים בגיל העבודה שלא עישנו מעולם סובלים מ- chronic obstructive pulmonary disease (COPD), כך מדווח ה- MMWR.

 

על בסיס מידע מה- National Health Interview Survey של השנים 2013-2017, מצאו החוקרים שיעור הימצאות תחלואה של 6% בקרב עובדים שדיווחו כי אי פעם עישנו ו- 2% בקרב עובדים שלא עישנו מעולם.

 

בקרב לא מעשנים, הקבוצות שהדגימו את שיעור ההימצאות הגבוה ביותר היו: נשים (3%), קשישים (5%),  ואנשים שדיווחו על בריאות כללית לקויה (7%). יתר על כן, תחומי העיסוק הבאים היו קשורים בשיעור תחלואה גבוה:

 

  • מידע (לדוגמא, פרסום)
  • כרייה
  • עובדי משרד ותמיכה אדמיניסטרטיבית
  • תחבורה והובלה

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007