הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תוכנית לחיסון נגד HPV הפחיתה את שיעורי תחלואת צוואר הרחם בסקוטלנד
11.4.19

ירידה משמעותית נצפתה בשיעורי תחלואת צוואר הרחם בסקוטלנד בעקבותיה של תוכנית לאומית לחיסון בנות בגילאים 12 ו- 13, כך מדווח ה- BMJ.

 

בהשוואה לקוהורט שנולד לפני שהחיסון הפך זמין, הקוהורט שחוסן הדגים ירידה של כמעט 90% בשיעור ההימצאות של CIN grade 3 או גרוע מכך בבדיקות צוואר הרחם שנערכו בגיל 20. שיעור ההימצאות היה 0.59% בקרב לא מחוסנות בהשוואה ל- 0.06% בקרב מחוסנות. הפחתה בשיעורי התחלואה נצפתה גם עבור דרגות CIN נמוכות יותר.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007