הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פרכוסים לאחר השימוש בסיגריות אלקטרוניות – ה- FDA פותח בחקירה
11.4.19

ה- FDA חוקר האם השימוש בסיגריות אלקטרוניות עשוי לגרום לפרכוסים.

 

פרכוסים הם תופעת לוואי ידועה של הרעלת ניקוטין והם תועדו בעבר לאחר בליעה של נוזלי סיגריה אלקטרונית שהכילו ניקוטין.

 

כעת מוסר ה- FDA כי מאז שנת 2010, נודע לו על 35 מקרים של פרכוס שאירעו לאחר השימוש בסיגריות אלקטרוניות, מרביתם בקרב בני נוער ומבוגרים צעירים, נתון זה הוא ככול הנראה הערכת חסר, ציינה הסוכנות, כאשר מקרים רבים כלל אינם מדווחים.

 

חלק ממקרי הפרכוס אירעו לאחר השימוש בסיגריות אלקטרוניות וחומרים אחרים, כולל מריחואנה ואמפטמינים. הפרכוסים אירעו הן בקרב אנשים שהשתמשו בסיגריות האלקטרוניות בפעם הראשונה והן בקרב משתמשים ותיקים, לעיתים תוך כדי השימוש ולעיתים מספר ימים לאחריו. לא נמצא קשר לשימוש במותג סיגריות מסוים.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007