הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סרטן השחלות: תוצאות חיוביות לטיפול ב- PARP Inhibitor
11.4.19

Niraparib - poly(ADP-ribose) polymerase (PARP) inhibitor – הפוגע ביעילותו של הגידול לתקן שברים ב- DNA, עשוי לשמש גם לטיפול בסרטן השחלות, כך על פי ממצאיו של מחקר phase II שתוכנן על ידי יצרנית התרופה לבדיקת יעילות ובטיחות התרופה ואשר פורסם ב- Lancet Oncology.

 

המחקרים שהובילו לאישור התרופה niraparib, מצאו השפעה משמעותית בקרב חולות עם מוטציות BRCA , אך רק 20% מהחולות בסרטן השחלות מדגימות את הנ"ל.

 

החוקרים השתמשו ב- niraparib כמונותרפיה בקרב נשים עם סרטן מתקדם שטופלו בכימותרפיה. נכללו במחקר חולות עם וללא מוטציות BRCA.

 

בקרב 47 נשים עם גידולים בעלי יכולת לקויה לתקן מוטציות גנטיות שהיו רגישים למרבית הטיפולים המבוססים platinum – נצפה שיעור תגובה של 28%. בקרב קבוצת חולים מגוונת יותר, שיעור התגובה היה כ- 10%.

 

יתרון הישרדותי נצפה בקרב כל תתי הקבוצות.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007