הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רגע לפני הבחירות: מחלקים מחדש את סל הבריאות
7.4.19

אחרי כמעט שש שנים של דיונים, משרד הבריאות והאוצר הגישו בסוף השבוע האחרון למנהלי קופות החולים את המתווה שגובש לעדכון הנוסחה לאופן חלוקת תקציב סל הבריאות. על מנהלי הקופות להגיב לשינויים המוצעים עד ה־24 לחודש. שינוי הנוסחה הוא בסמכות שר הבריאות אולם נדרש גם אישורם של שר האוצר ושר העבודה והרווחה

 

היקף סל הבריאות עומד ב־2019 על 53.4 מיליארד שקל והוא מחולק לכל קופה מראש בגין כל מבוטח שלה (ההליך מכונה “קפיטציה”), מכוח חוק ביטוח בריאות ממלכתי. אולם התגמול בגינו איננו אחיד, והוא תלוי במספר מאפיינים של המבוטחים. יישום השינויים המוצעים כעת על ידי נציגי הממשלה, משמעותם הסתות של מיליארדי שקלים. לכן המהלך רגיש ומהותי ועל כל נקודה ונקודה בו נערכו דיונים סוערים, בישיבות, בכנסים ובחוות דעת מלומדות.

 


לידיעה בכלכליסט >>

 

 

מאת אדריאן פילוט

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007